Pobočky SPRÁVA SPORTOVNÍCH A REKREAČNÍCH ZAŘÍZENÍ HAVÍŘOV

SPRÁVA SPORTOVNÍCH A REKREAČNÍCH ZAŘÍZENÍ HAVÍŘOV

Příspěvková organizace zabezpečuje správu, provoz a služby ve sportovních zařízeních města Havířova. Spravujeme Více účelovou halu s prostory ledové plochy, squashového clubu, ubytovacími, pivnice a bowlingu. Dále Městskou sportovní halu, prostory minigolfu, …

Hlavní pobočka

OTEVŘENO (Zavírá v 23:00)

SPRÁVA SPORTOVNÍCH A REKREAČNÍCH ZAŘÍZENÍ HAVÍŘOV – Městské letní koupaliště

Příspěvková organizace zabezpečuje správu, provoz a služby ve sportovních zařízeních města Havířova. Spravujeme Městské letní koupaliště s bazény, tobogány, hřištěm a stolním tenisem. Možnost občerstvení a půjčení sportovního náčiní.

Pobočka

ZAVŘENO (Otevírá v Čt 00:00)

SPRÁVA SPORTOVNÍCH A REKREAČNÍCH ZAŘÍZENÍ HAVÍŘOV – Bowling

Příspěvková organizace zabezpečuje správu, provoz a služby ve sportovních zařízeních města Havířova. Spravujeme Více účelovou halu s prostory bowlingu.

Pobočka

OTEVŘENO (Zavírá v 24:00)

SPRÁVA SPORTOVNÍCH A REKREAČNÍCH ZAŘÍZENÍ HAVÍŘOV – Squash club

Příspěvková organizace zabezpečuje správu, provoz a služby ve sportovních zařízeních města Havířova. Spravujeme Squash club s možností malé tělocvičny, dětského koutku a baru. Prodáváme značkové sportovní zboží.

Pobočka

OTEVŘENO (Zavírá v 22:00)

SPRÁVA SPORTOVNÍCH A REKREAČNÍCH ZAŘÍZENÍ HAVÍŘOV – Městská sportovní hala

Příspěvková organizace zabezpečuje správu, provoz a služby ve sportovních zařízeních města Havířova. Spravujeme Městskou sportovní halu s možností využití tělocvičen, bazénu, sauny, fitness centra, minigolfu, travnatého hřiště a baru.

Pobočka

OTEVŘENO (Zavírá v 24:00)